Pakiet standardowy: Abonament na 3 miesiące

Kup teraz i streamuj już dziś!

Zdobądź tysiące kanałów przez IPTV i oglądaj nowe odcinki swoich ulubionych programów telewizyjnych, filmów i filmów dokumentalnych

19.99 €

Kup Teraz :

Opinie:

opis :

Natychmiastowa dostawa przez e-mail

Niezależnie od tego, czy szukasz wysokiej jakości programu do oglądania z rodziną, czy też sposobu na zabicie czasu, gdy jesteś sam w domu, subskrypcja telewizyjna zapewni Ci wszystko! IPTV zapewnia innowacyjne rozwiązania do oglądania dla wszystkich potrzeb związanych z rozrywką telewizyjną. Będziesz mógł oglądać, co chcesz, kiedy chcesz.

– Dostęp do ponad 12 000 kanałów telewizyjnych
– Dostęp do ponad 20 000 VOD
– Natychmiastowy dostęp do filmów i seriali
– Dostępne na wszystkich Twoich urządzeniach
– Natychmiastowa dostawa
– Bezpłatny dostęp do aktualizacji
– Całodobowa bezpłatna obsługa klienta

Nasze funkcje IPTV

Kanały telewizyjne na żywo

W przeciwieństwie do innych usług przesyłania strumieniowego, subskrypcja TV zapewnia dostęp do ponad 16 000 kanałów na całym świecie. Twoja najnowsza platforma do przesyłania strumieniowego obejmuje wszystko, od rozrywki, filmów, sportu i wielu innych.

Jakość FullHD

Abonament telewizyjny  oferuje rozrywkę najwyższej jakości. Ciesz się rozwiązaniami do oglądania SD, HD, FHD, jak nigdy dotąd!

Antybufor 1.0

 

Pozbądź się frustrującego buforowania dzięki subskrypcji IPTV. Pomożemy Ci zredukować buforowanie nawet 9-krotnie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas oglądania. Nigdy więcej nie pozwól, aby buforowanie zrujnowało Twój program!

Działa ze wszystkimi urządzeniami

IPTV jest kompatybilny z urządzeniami takimi jak telewizory Smart TV, wszystkie telewizory, smartfony, komputery, tablety i inne. Nieograniczona rozrywka jest dostępna dla Ciebie, gdziekolwiek jesteś i z dowolnego urządzenia!